לקוחות 'נייבר' הגיע הזמן שתכירו את 'ראן מקסי', זאת הזדמנות מעולה, לומר לכם תודה רבה על הדרך שעשיתם איתנו, מערכים ואוהבים מאוד.

לפני כחמש שנים השקנו את 'נייבר' – האפליקציה לניהול הבניין המשותף. המטרה שעמדה לנו מול העיניים היא לפשט את הצורה בה בניינים משותפים מנוהלים, ליצור שקיפות ולאפשר חיי שכנות טובים יותר בין דיירים בבניינים משותפים, במהלך השנים נתנו שירותים למאות אלפי לקוחות ברחבי הארץ וקצת גם מעבר לים.

כשהתחלנו את הפעילות שלנו לא היינו מומחים בניהול בניינים אלא בבניית מוצרי תוכנה, את כל הידע שצברנו הפכנו במהלך השנים לפיצ’רים בתוך המוצר כאלה שעשו לכם את החיים קלים יותר, במהלך השנים קיבלנו מכם אין ספור פידבקים על המוצר שלנו, עבדנו עם מגוון רחב מאוד של סוגי בניינים במגוון שפות (אפילו בערבית :-))

לא היה לנו ניסיון רחב בלתת שירות, אבל ניסינו לעשות את המירב והשתפרנו במהלך השנים, נתנו שירות במגוון ערוצים, דיירים השתמשו במוצר שלנו בכל עיר ושכונה בישראל, אך במהלך השנים התחלנו להבין שהאתגר בניהול נכסים הוא לא רק מוצר תוכנה שיעזור ללקוחות שלנו להתנהל נכון יותר, הבנו שהאתגר הרבה יותר גדול ממה שחשבנו. הבנו שעסק שמבוסס שירות של גורם אנושי עולה לגורם שמתפעל אותו (חברת ניהול או ועד הבית) לא מעט כסף, מה שגורם לדיירים לשלם לא מעט על תפעול הבניין שלהם, במקביל מכיון שהעלויות גדולות לחברת הניהול, היא תעשה הכול בכדי לצמצם עלויות (קרי: לצמצם את הגורם האנושי) מה שיעזור לה לשמור על רווחיות, מה שבפועל גורם לדיירים לקבל שירות פחות טוב, הבנו שהמצב הזה בעייתי וחייבים לשנות את המשוואה הזאת. הבנו שחייבים לשנות את המשוואה שאומרת שלתת שירות לבנייני מגורים = עלות גבוהה לגורם המתפעל. לכן, החלטנו שחייבים לבנות את הצורה בה מנהלים בניינים מחדש, בצורה אחרת.

לכן, יצאנו למסע ארוך שמסתיים בימים אלו ממש, ובעקבותיו רצינו לעדכן אתכם כי בתאריך: 10.10.19 אנו מורידים את השירות שלנו 'נייבר' מהאוויר ולא יינתן יותר שירות דרך הממשק הקיים. (צירפנו לכם רשימה של שאלות ותשובות בתחתית העמוד, אנחנו מזמינים לפנות אלינו עם כל שאלה נוספת במייל)

אבל, זה לא הסוף, זו רק התחלה חדשה.
לפני הכול, אנחנו רוצים להודות לכם על התקופה בה לקחתם חלק בפעילות שלנו, זכינו שהייתם הלקוחות שלנו, בזכותכם דייקנו את הצרכים שלכם שלב אחרי שלב, חידדנו, ליטשנו, מפינו את הצרכים שלכם ועכשיו הגיע לספר לכם על מה עבדנו בתקופה האחרונה, הגיע הזמן שתכירו את השירות החדש שלנו 'ראן מקסי'.

מהיום אנחנו מציעים שירות סופר ייחודי עבורכם, הכולל שם חדש, נראות חדשה, סטייל חדש, מוצר חדש, והכי חשוב שירות שמותאם בדיוק לכם ברמה שעוד לא הכרתם, במחיר יותר זול ממה שאתם משלמים, אתם, אתם הלקוחות שלנו.

אחרי תקופת הרצה בה הוספנו אלפי לקוחות חדשים לשירות, הגיע הזמן שגם אתם תכירו אותו.

הכירו את ראן מקסי.
ראן מקסי הינה חברת ניהול לבנייני מגורים משותפים, אבל מזן אחר, ראן מקסי מבוססת על מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו לתת לכם שירות ברמה גבוהה מאוד יחד עם עלויות נמוכות ביחס למחירים בשוק, ככה שאנחנו יכולים להציע לכם מקסימום שירות, במינימום עלות והכי חשוב במאה אחוז של שקיפות.

ראן מקסי מציעה לכם שירות 360 בניהול הדירה והבניין בו אתם גרים, אנחנו הכתובת לכל הצרכים של הדירה או הבניין שלכם, אנחנו מציעים ללקוחות שלנו בראן מקסי חוויה חדשה של שירות בה כל האחזקה שלהם מתבצעת דרכנו ומאפשרים לכם שקט נפשי בכל מה שקשור באחזקת הבניין או הדירה שלכם.

מה אנחנו מציעים לכם ומה זה כולל?
ראן מקסי מציעה לכם ניהול כולל של הבניין והדירות שלכם הכולל את השירותים הבאים:
(כאן תוכלו לקרוא בהרחבה על השירותים שלנו!)

 • ניהול וביצוע של גביית וועד הבית
 • ניהול וטיפול בתקלות ובקשות אחזקה
 • ניהול מערכות והשירותים של הבניין ואחזקתם
 • ניהול הכנסות, הוצאות ותקציב הבניין
 • מגוון שירותים לדירות בבניין שלכם
 • מגוון שירותים מותאמים אישית לבניין שלכם
 • זמינות מלאה 24/7/365
 • נגישות לאפליקציית השירות שלנו


אז כמה זה עולה לכם?
ראן מקסי מאפשרת לכם להתאים את השירות שלנו לצרכים שלכם ושל הבניין שלכם, בעזרת תהליך קצר של שיחה עם מקסי תוכלו להבין תוך דקות מה העלות המלאה של ניהול הבניין שלכם, השירותים לדירות בבניין לא עולות עלות נוספת מלבד עלות בעלי המקצוע שתזמינו דרכנו (את השירותים הנוספים שאנחנו מציעים אתם יכולים לקרוא במחירון שלנו – קליק פה ותוכלו לראות אותו)

רוצים לגלות מה המחיר לניהול הבניין שלכם?
הקליקו על הכפתור ואחרי כמה שאלות קצרות מקסי ישלח לכם ישירות למייל הצעת מחיר מסודרת!

אחרי שסיפרנו לכם מה 'מקסי' מסוגל לעשות, אנחנו רוצים להכיר לכם את אחיו הקטן של ראן מקסי. הוא מבוסס בגנים הטובים של משפחת ראן מקסי אבל בגרסה הרזה שלו 🙂

הכירו את 'מיני מקסי'.

אם אתם בניין קטן, או אתם חושבים שאתם יכולים להסתדר בלי חברת ניהול בבניין, מעולה!
בדיוק בשביל זה יצרנו לכם את מיני מקסי.

מה זה 'מיני מקסי'?
מיני מקסי מציע לכם שירות שיאפשר לכם שקט תעשייתי בנושא גביית דמי וועד הבית / דמי ניהול בבניין שלכם, את שאר הדברים שצריך לעשות בבניין תוכלו להמשיך לעשות בעצמכם.

אז איך מיני מקסי עובד?
אנו מציעים מודל גביה חדש מסוגו, במודל זה אנו כחברה מתחייבים ל 100% גבייה חודשית בבניין.

מה כוללים שירותי הגבייה של מיני מקסי?

 • אנחנו דואגים להיות בקשר עם הדיירים ולגבות מהם את התשלומים הנדרשים לועד בית
 • אנחנו דואגים לתזכר את הדיירים בחובות במגוון ערוצי תקשורת ובפלטפורמות השונות
 • הכסף עובר ישירות לחשבון הבנק של הבניין / ועד הבית מידי חודש
 • אתם מקבלים דוח חודשי למייל מסודר על החיובים וההפקדות שביצענו לכם לחשבון.
 • חלק מהתמחות שלנו הוא טיפול בסרבני תשלום, כן אנו יודעים לפנות לכל אחד בשפתו.
 • טיפול מלא בחובות עבר של דיירים או חובות שלא נסגרו
 • ייעוץ משפטי בכל נושא הקשור לגביית ועד הבית מעו"ד ללא כל עלות.


כמה שירות 'מיני מקסי' עולה?
שירות מיני מקסי עולה 5% מהמחזור החודשי של הגבייה שביצענו כל חודש + מע"מ.

לדוגמה אם בבניין שלכם יש 12 דירות וגובים 200 שקל לחודש דמי וועד הבית.
העלות שלנו תהיה 120 ש"ח + מע"מ (140.40 ש"ח) בלבד לחודש.

רוצים להצטרף לשירות מיני מקסי? לחצו על הכפתור ענו על כמה שאלות קצרות ואנחנו כבר ניקח את זה משם.

מגיע לכם מתנה מאיתנו!
איך אפשר בלי מתנות? בגלל שאנחנו רוצים להכיר לכם תודה על הדרך שעשיתם איתנו, החלטנו לפנק אתכם (כן, רק אתכם לקוחות ׳נייבר׳) בחודש חינם בשירות של 'ראן מקסי' או בשירות של 'מיני מקסי' – (רק תבחרו, בלי אותיות קטנות ובלי כל התחייבות), רק פשוט פנו אלינו באמצעות המייל או הוואצאפ של מקסי ואנחנו נפתח לכם את השירות החדש שלנו לחודש בחינם (את המייל / הוואצאפ שלו תוכלו לראות מטה).

תשובה: במשך השנים האחרונות שאפנו לתת לכם מנהלי נכס יקרים כלי עזר שיקל עליכם את תהליך הניהול. אבל כמו כל חברה אחרת אנו שואפים לגדול ולתת לכם שירותי ניהול יעילים יותר. למדנו, עבדנו, פיתחנו מערכת המבוססת אוטומציה, אנו מציעים לכם להצטרף אלינו למסע של ניהול הנכס בדרך שעוד לא הכרתם.

תשובה: הנתונים המוזנים במערכת הם שלכם ורק שלכם. עפ"י הסכם העבודה בינינו: הנתונים הנשמרים במערכת שייכים ללקוח בלבד. לנו תינתן גישה לנתונים לצורכי תמיכה ותחזוקה ושיפור המערכות שלנו, כל שימוש אחר יבוצע באישור הלקוח בלבד.

תשובה: בתאריך 10.10.19 אנו סוגרים את המערכת לרישום ולשימוש, משמע לא תהיה אפשרות להתחבר לאפליקציה.

תשובה: החל מתאריך: 10.09.19 יופיעו בעמודים שונים במערכת אפשרות להורדת דוחות ונתונים מהמערכת, ניתן יהיה לייצא את כל הנתונים מתוך המערכת באופן עצמאי (למעט נתוני יחידות ודיירים), בכדי לקבל את נתוני הדיירים יש לשלוח מייל למחלקת התמיכה לכתובת: [email protected] ולציין את כתובת הבניין ואנחנו נדאג לשלוח לכם את הנתונים.

תשובה: בכדי להסיר כרטיס אשראי מהמערכת יש להיכנס לכרטיסיית הדייר (היכן שמעודכן מספר הנייד) ולהכנס לעמוד כרטיסי אשראי, בעמוד זה מופיע מספר האשראי של הדייר. ע"י הזזת השורה לצד שמאל (סוויפ שמאלה) יופיע אייקון מחיקה, לאחר שמחקתם המידע לא יישמר במערכת.

תשובה: בעת מחיקת כרטיס אשראי מן המערכת הו"ק מתבטלת באופן אוטומטית. אך אם ברצונכם לבצע את הניתוק ידנית יש להיכנס לעמוד כרטיסי אשראי המופיע בכרטיסיית הדייר וע"י לחיצה על מספר הכרטיס תינתן אפשרות עריכה להגדרת הו"ק. בכל מקרה לא נחייב כרטיסי אשראי במערכת יותר בשירות נייבר.

תשובה: שירותי נייבר יסגרו ללקוחות החל מתאריך 10.10.2019.

תשובה: אנו רוצים לסייע ככל שניתן בתהליך ולכן הו"ק לחודש אוקטובר יתנהלו כרגיל. כלומר בתאריך: 25.09.19 יסלקו כרטיסי האשראי המוגדרים בהו"ק והכסף יכנס לחשבון הבנק של הבניין בתאריך: 10.10.19.

תשובה: נכנסים לכתובת הבאה ועונים על רשימת שאלות קצרה, אנחנו כבר ניקח אתכם משם 🙂

אוהבים אתכם, תמשיכו להיות מקסי/מים!
צוות נייבר & ראן מקסי.

אנחנו זמינים לכם:
במייל: [email protected]
במוקד שלנו: 9960*
בוואצפ: 052-6857140
בפייסבוק שלנו – חפשו ראן מקסי בפייסבוק או לחצו פה

כתבות נוספות בנושא

הערים של מקסי

הירשמו וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית

עוד עציץ חדש לחדר המדרגות?
נרשמים לניוזלטר שלנו ולומדים
איך לנהל את הבניין כמו שצריך

מקסי אף פעם לא מספים, מבטיחים.

דברו עם מקסי
השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר

תוכלו להנות משירותינו בערים בהן אנו פעילים.
גרים בעיר אחרת? השאירו לנו פרטים וניצור אתכם קשר כאשר נגיע לעיר שלכם.